ua en ru

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні перший раз за три дні трохи підвищилася

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні перший раз за три дні трохи підвищилась. За підсумками торгів 27 вересня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з поставкою в лютому склала 63,28 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,63 дол./бар.), додавши за день 160 ієн (+0,25%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 67,7 тис. ієн/кілолітр (приблизно 108,72 дол./бар.), символічно підвищившись за день на 40 ієн (+0,06%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.