ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні знизилася на 0,8%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні знизилася на 0,8%. За підсумками торгів 23 липня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерса на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в грудні склала 63,780 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,74 дол./бар.), втративши за день 530 ієн (-0,8%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в контанго/беквордації щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні істотно не змінилася і склала 65,200 тис. ієн/кілолітр (приблизно 104,00 дол./бар.), символічно знизившись за день на 40 ієн (-0,06%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.