Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні знизилася на 0,4%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні знизилася на 0,4%. За підсумками торгів 22 липня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерса на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в грудні склала 64,310 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,62 дол./бар.), втративши за день 250 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні не змінилася і склала 65,240 тис. ієн/кілолітр (приблизно 103,09 дол./бар.).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачене, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся