Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні підвищилася на 0,5%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні підвищилася на 0,5%. За підсумками торгів 21 травня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в жовтні склала 51,160 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,82 дол./бар.), підвищившись за день на 250 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні змінилася неістотно і склала 54,180 тис. ієн/кілолітр (приблизно 108,89 дол./бар.), Підвищившись за день на 80 ієн, або на 0,15%.

Нагадаємо, за підсумками торгів 18 травня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в жовтні склала 50,910 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,08 дол./бар.), втративши за день 2,140 тис. ієн.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся