Ціна нафти BFOE з початку поточного тижня залишається нижче позначки 100 дол./бар

Четвер 12 липня 2012 14:48

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з початку поточного тижня залишається нижче 100 дол./бар. і сьогодні істотно не змінилася. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 31 цент, або на 0,3%, а її середня за 21 день індикативна ціна офіційно склала 99,44 дол./бар. - найвищий показник після 6 липня ц.р.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) правочинів з цього інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання операцій з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московської біржі РТС.

Зазначимо, ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent впали з початку дня більш ніж на 1%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся