ru ua

Ціна нафти BFOE просіла нижче позначки 108 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) просіла нижче позначки 108 дол./бар. і на звітну дату 1 квітня 2014 р. офіційно склала 107,63 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) просіла нижче позначки 108 дол./бар. і на звітну дату 1 квітня 2014 р. офіційно склала 107,63 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,39 дол. (-0,4%), після того як напередодні її ціна досягла максимального значення за два тижні - 108,02 дол./бар.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.