Ціна нафти BFOE оновила свій п'ятимісячний мінімум, встановившись нижче 106,6 дол./бар

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) оновила свій п'ятимісячний мінімум, встановившись нижче 106,6 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні ще подешевшала на 28 центів, або на 0,3%, а її середня за 21 день ціна офіційно склала 106,59 дол./бар. - новий мінімум після 21 грудня 2011 р.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Відзначимо, що ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні продовжують рости.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся