ua en ru

Ціна нафти BFOE оновила свій дев'ятимісячний максимум, піднявшись до 113,27 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) оновила свій дев'ятимісячний максимум. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,26 дол. (+0,2%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 18 червня 2014 р. офіційно склала 113,27 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) оновила свій дев'ятимісячний максимум. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,26 дол. (+0,2%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 18 червня 2014 р. офіційно склала 113,27 дол./бар. Це її найвищий показник з 9 вересня 2013 р., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.