ru ua

Ціна нафти BFOE досягла максимального значення більш ніж за два тижні - 102,70 дол. за бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимального значення більш ніж за два тижні.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимального значення більш ніж за два тижні. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,27 дол. (+0,3%), а її індикативна ціна на звітну дату 1 вересня 2014 р. офіційно склала 102,70 дол. за бар. Це її найвищий показник з 14 серпня поточного року, випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню за 21 день індикативну ціну нафтової суміші BFOE. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals.