ru ua

Ціна мого звільнення - земля в Конча-Заспі, - ректор медуніверситету ім. Богомольця

Керівництво МОЗ планувало змінити цільове призначення земель під Києвом, що належать Національному медичному університету ім. О.О. Богомольця. Так прокоментував причину свого незаконного звільнення з посади ректор університету Віталій Москаленко, який був відновлений на посаді рішенням суду.

"Насправді мотивів мого незаконного звільнення у міністра Мусія може бути скільки завгодно: від його особистої неприязні до мене до комерційних інтересів. Але все ж, в основі всього - боротьба за землю і будівлю університету. Ціна мого звільнення - 10 гектарів землі у Кончі-Заспі, на яких розташований спортивно-оздоровчий комплекс "Медик", - заявив Москаленко.

Він зазначив, що протягом роботи ректором в приймальню до Москаленка підходило багато людей з різними пропозиціями і схемами, як правильно "використовувати" цю землю. "Всі вони отримували відмову. Міністр з Майдану судячи з усього, вирішив, що має бути інакше", - сказав Москаленко.

Крім того, за його словами, нинішнє керівництво МОЗ також цікавиться землкю, на якій знаходиться Національний музей медицини за адресою Б. Хмельницького, 37.

"Вже відомий той факт, що Амосова під прикриттям Мусія підписала наказ про передачу землі, на якій незабаром з'явиться чергова висотка. Є також комерційний інтерес Мусія і Амосової в гуртожитку університету. Він розташований по вулиці Трьохсвятительській. Тепер ясно, чому Мусій, як тільки дізнався про рішення суду, негайно приїхав на закриту нараду в ректорат Медичного університету", - пояснив ректор навчального закладу.

Віталій Москаленко додав, що, незважаючи на спроби Мусія домогтися його зговірливості шляхом звільнення, ні на які компроміси з приводу землі і будівель університету він ніколи не погодиться.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 7 липня відновленого на посаді ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Віталія Москаленка не пустили на робоче місце.

4 липня Печерський районний суд Києва відновив на посаді ректора Національного медичного університету імені А.А. Богомольця Віталія Москаленка.