Труба затвердив склад ради громадського контролю Держбюро розслідувань

П'ятниця 27 квітня 2018 16:51
Труба затвердив склад ради громадського контролю Держбюро розслідувань
Фото: Роман Труба (president.gov.ua)

У склад ради увійшли 15 осіб

Директор Державного бюро розслідувань (ДБР) Роман Труба затвердив склад ради громадського контролю при бюро. Про це свідчить відповідний наказ від 26 квітня.

"Затвердити склад Ради громадського контролю при Державному бюро розслідувань згідно з додатком", - сказано у документі.

Так, у склад ради громадського контролю при Держбюро розслідувань увійшли 15 осіб: Василь Апасов, Максим Болдін, Олександр Вольвак, Ростислав Дмитрусь, Сергій Іванов, Ганна Колесник, Денис Колесников, Надія Корінна, Катерина Кувіта, Наталя Мамченко, Максим Марчук, Ростислав Попович, Ігор Проценко, Ярослав Романенко, Анатолій Свирид.

Нагадаємо, раніше Труба повідомляв, що Державне бюро розслідувань (ДБР) продовжує до 3 травня прийом документів від кандидатів на 219 посад центрального апарату бюро і одночасно зменшує кваліфікаційні вимоги на деякі з них.

Він наголошував, що, не дивлячись на всі заявки, на даний момент претендентів для проведення конкурсу мало.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся