ua en ru

Третій день наради послів розпочався з обговорення економічних питань

Третій день наради послів розпочався з обговорення економічних питань Фото: нарада послів (twitter.com/MFA_Ukraine)

У Києві триває нарада керівників закордонних дипустанов

Третій день XIII Наради керівників закордонних дипломатичних установ України розпочався з обговорення економічних питань. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства закордонних справ України в Twitter.

Повідомляється, що третій день наради послів розпочався з обговорення економічних питань в рамках проведення розширеного засідання.

Третій день наради послів розпочався з обговорення економічних питань

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що українські дипломати займуться залученням країн Європейського союзу та мобілізацією коштів для відновлення зруйнованого Донбасу.

"Українські посли будуть займатися мобілізацією коштів для відновлення інфраструктури Донбасу. Будемо робити так, щоб кожна країна ЄС взяла відповідальність за відновлення конкретного населеного пункту", - заявив Порошенко на виступі в Авдіївці 26 серпня.

Зазначимо, посол України в США Валерій Чалий заявив, що Україна в 2018 році планує брати участь у засіданнях Генеральної асамблеї ООН.

"Сподіваюся, що в цьому році у нас буде візит президента. Всі заходи, які там відбуваються дуже важливі. Які компоненти ми там зараз бачимо: це і виступ президента, і двосторонні зустрічі", - зазначив він.