ru ua

У трьох жителів Київської області вилучили арсенал зброї

У трьох жителів Київської області вилучили арсенал зброї Фото: поліція

У жителів Києва та Київської області виявили арсенал зброї та боєприпасів

Столичні оперативники спільно з працівниками СБУ вилучили пістолети, пістолети-кулемети, автомати, рушниці, гранату та понад 500 патронів у трьох жителів Києва та Київської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Національної поліції.

"Столичні оперативники спільно з працівниками СБУ в ході операції "Зброя та вибухівка" провели кілька санкціонованих обшуків у місті та Київській області. В результаті вилучили пістолети, пістолети-кулемети, автомати, рушниці, гранату та понад 500 патронів", - йдеться в повідомленні.

Так, оперативники провели санкціоновані обшуки за місцем проживання трьох фігурантів у Києві та Київській області. В результаті обшуків виявили пістолет "Форт-12", пістолет "Вальтер", пістолет "Фромер М-37", пістолет "Зіг Зауер Р250", близько 500 патронів різного калібру, рушницю часів другої світової війни, гранату РГД-5, автомат АКМ", автомат АК-74" і два кулемети.

Крім того, вже встановлено особи затриманих. Ними виявилися 50-річний, 54-річний та 45-річний жителі міста й області. З'ясувалося, що один з чоловіків вже мав раніше проблеми з законом та притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення розбійного нападу.

altaltaltalt

Фото: арсенал зброї

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві правоохоронці виявили на балконі місцевого жителя арсенал карабінів, рушниць і боєприпасів.