ru ua

Вимоги МВФ щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги є неприйнятними, - Янукович

Президент України Віктор Янукович у інтерв'ю телеканалам щодо євроінтеграції заявив, що вимоги Міжнародного валютного фонду щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги для населення є неприйнятними. Про це повідомляє телеканал TVі.

За його словами, протягом останніх трьох років представники Європейського Союзу проголошували умовою надання Україні технічної допомоги в розмірі 610 млн євро підписання угоди з МВФ.

"З 2010 р. три роки поспіль цю цукерку у красивій обгортці нам показували і казали: "Ви їх (кошти МВФ) отримаєте, коли з Міжнародним валютним фондом підпишете угоду". Не треба нас так принижувати. Ми не малі діти, на солодкі цукерки ми не йдемо. Ми серйозна європейська країна, а МВФ каже: "Підніміть тарифи для населення, заморозьте заробітні плати і пенсії" і так далі. Я на це ніколи не піду", - зазначив Президент.

За його словами, переговори з МВФ виявилися безрезультатними.

"Наші розрахунки на те, що нам допоможе Міжнародний валютний фонд, завершилися нічим. Я особисто вів переговори з МВФ на високих рівнях і в Україні, і в Сполучених Штатах. Ми отримали негативну відповідь", - підкреслив Янукович.