ru ua

Трамп провів зустріч з Лавровим на прохання Путіна, - Рolitico

Трамп провів зустріч з Лавровим на прохання Путіна, - Рolitico Фото: Дональд Трамп і Сергій Лавров (Рolitico)

Путін спеціально просив про зустріч, коли в останній раз розмовляв з Трампом

Президент США Дональд Трамп провів зустріч з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим на прохання президента РФ Володимира Путіна. Про це повідомляє видання Рolitico.

"Він (Трамп, - ред.) вирішив прийняти його, тому що Путін попросив його...Путін спеціально просив про зустрічі, коли вони в останній раз розмовляли", - сказав прес-секретар Білого дому після зустрічі Лаврова з Трампом.

Як повідомляється, інформація про "дружній візит в Білий дім", а також фото, на яких зображені Трамп, Лавров і посол Росії в США Сергій Кисляк були опубліковані на сайті російського зовнішньополітичного відомства, тоді як американським ЗМІ висвітлювати візит заборонили.

Видання, з посиланням на чиновників в Білому домі зазначає, що зустріч Лаврова з президентом США в Білому домі стала першою з 2013 року, кілька років адміністрація Обами відмовляла Лаврову в аудієнції.

"Росіяни благали нас протягом багатьох років про зустріч... Вони постійно прагнуть до неї, і ми постійно говоримо ні", - заявило джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лавров на зустрічі з Трампом передав від глави РФ Володимира Путіна "послання" для президента США. В ході зустрічі Лавров і Трамп обговорили перспективи наступних переговорів щодо Сирії в Астані та створення зон деескалації. Також на зустрічі сторони обговорили палестино-ізраїльське питання, ситуацію в Афганістані та дотримання мінських угод по Україні.