ru ua

Трамп готовий відмовитися від вимоги відставки Асада до виборів у Сирії, - New Yorker

Трамп готовий відмовитися від вимоги відставки Асада до виборів у Сирії, - New Yorker Фото: Дональд Трамп (The White House)

Адміністрація Трампа може змиритися з правлінням Асада у Сирії до 2021 року

Адміністрація президента США Дональда Трампа готова відмовитися від вимоги відставки президента Сирії Башара Асада до запланованих на 2021 рік президентських виборів у цій країні, передає New Yorker з посиланням на американських чиновників.

Повідомляється, що в Білому домі схиляються до того, що законна зміна влади в Сирії можлива лише за підсумками проведених під егідою ООН виборів. У той же час, на думку дипломатів США, ситуація в Сирії настільки важка, що там найближчим часом неможливо провести вільні вибори. Крім того, у США впевнені, що необхідно певний час, щоб у Сирії з'явилася нова опозиція, якій буде довіряти населення.

За даними New Yorker, адміністрація Трампа вважає, що готова змиритися з правлінням Асада як мінімум до 2021 року. У Білому домі також припускають, що нинішній сирійський лідер знову може перемогти на виборах

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чисельність військового контингенту США в Сирії становить близько 2 тис. осіб.

Зазначимо, США вимагали відставки Асада з початку громадянської війни в Сирії, в ході якої американська сторона підтримала помірковану опозицію. Однак після наступу ІДІЛ та втручання Росії в конфлікт сирійська опозиція розкололася на кілька угруповань, які фактично зазнали поразки у протистоянні з режимом Асада.