ru ua

Трамп допустив можливість призупинення санкцій проти розвідки та оборонного сектора РФ

Трамп допустив можливість призупинення санкцій проти розвідки та оборонного сектора РФ Фото: Дональд Трамп (president.pl)

За словами Трампа, закон про нові санкції проти Росії відображає реакцію ЄС

Президент США Дональд Трамп допускає можливість призупинення дії санкцій проти розвідки і оборонного сектора Російської Федерації. Про це він заявив, коментуючи підписання закону про нові санкції проти Росії, передає прес-служба Білого дому.

"Оновлена версія закону закріплює за нашими агентствами можливість призупинення санкцій проти розвідки та оборонного сектора (Росії, - ред.) у випадках, коли подібні санкції можуть негативно позначитися на роботі американських компаній і компаній наших союзників", - заявив Трамп.

За його словами, нинішня версія закону про нові санкції США проти Росії відображає реакцію європейських союзників на запропоновані обмеження у сфері енергетики.

Нагадаємо, раніше російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв назвав нові санкції США "повноцінною торговою війною" з Росією.

"По-перше, надії на поліпшення наших відносин з новою американською адміністрацією - кінець. По-друге, Росії оголошена повноцінна торгова війна. По-третє, адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, найбільш принизливим чином передавши виконавчі повноваження Конгресу", - зазначив Медведєв.