Товарообіг між Україною та Білоруссю за 9 міс. 2013 р. досяг майже 5 млрд дол., - Калєтнік

Товарообіг між Україною та Білоруссю за 9 місяців 2013 р. досяг майже 5 млрд дол. Про це заявив заступник голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік сьогодні під час чергового засідання міжпарламентської комісії зі співробітництва Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь, повідомила прес-служба ВР. 

Також, за словами Калєтніка, за минулий 2012 р. товарообіг між Україною та Білоруссю становив майже 8 млрд дол.

"Одним з важливих завдань на сьогодні вважаю обговорення торгово-економічної співпраці між Україною і Білоруссю, особливо в контексті інтеграційних процесів, в яких беруть участь наші держави", - зазначив Калєтнік.

Він підкреслив, що для розвитку торгових відносин між Україною і Білоруссю є значний потенціал, про що свідчать "низькі показники взаємного інвестування: в економіку Білорусі лише 5 млн дол., з Білорусі в Україну - 83 млн дол."

Калєтнік підкреслив, що стратегічним завданням є також ефективне використання транзитного потенціалу наших держав, поглиблення науково-виробничої кооперації.

"Ці напрямки визначені в якості пріоритетних для двосторонньої співпраці на найвищому рівні, а їхня реалізація дозволить повніше використати наші можливості для подальшого нарощування темпів взаємної торгівлі", - додав Калєтнік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся