Тоттенхем - Евертон: онлайн-трансляція

Тоттенхем - Евертон: онлайн-трансляція Фото: Тоттенхем - Евертон

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція одного з найцікавіших матчів 27 туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" - "Арсенал" розпочнеться на РБК-Україна о 19:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2".

5 березня, 15:30
Лондон, Вайт Гарт Лейн

Тоттенхем: Льоріс - Вертонген, Девіс, Уокер, Алдервейрелд - Дембеле, Дайер, Еріксен, Ваньяма, Аллі - Кейн

Запасні: Триппьер, Сіссоко, Віммер, Уинкс, Сон Хин Хв, Янссен, Ворм

Евертон: Роблес - Вільямс, Бейнс, Коулмен, Фунес Морі - Беррі, Шнайдерлін, Барклі, Гуйє, Девіс - Лукаку

Запасні: Джагелка, Міральяс, Маккарті, Валенсія, Стекеленбург, Холгейт, Лукман

Матч закінчився! Божевільні останні 12 хвилин. Але "Евертон" все ж програє "Тоттенхему" в гостях. Рахунок 3: 2.

90 + 5 хв. Фінальний свисток.

90 + 5 хв. Вільямс отримує попередження.

90 + 4 хв. ЩЕ ГОООЛ! Відзначається Валенсія.

90 + 3 хв. ГООООЛ! Аллі забиває.

90 хв. Чотири хвилини додано до основного часу.

89 хв. Пішли заміни. У команді "Евертон" замість Гуйє з'являється на полі Валенсія. У "Тоттенхема" йдуть Кейн і Еріксен, замість них виходять Янссен і Сіссоко.

85 хв. Знову повернулася інтрига в матч.

82 хв. Який момент! Міг бути хет-трик. Кейн майже вийшов один на один з Роблесом, але не зміг перехитрити голкіпера.

81 хв. ГОООООЛ! Вже не перший матч, де "Евертон" на останніх хвилинах починає забивати. Лукаку повертає інтригу в цей матч!

78 хв. І відразу тренер замінює Дембеле, замість нього виходить Уінкс.

76 хв. Суддя дав "гірчичник" півзахиснику "Тоттенхема" Дембеле.

72 хв. Ох, не забиває Кейн, який пробив по воротах в упор і точно у воротаря. Уокер заліз в офсайд.

alt

69 хв. Та сама картина, що і під час першого тайму. "Шпори" впевнено контролюють гру, не дозволяючи відібрати у себе м'яч.

68 хв. Гра знову затихла, м'яч зосереджений в центральній частині поля.

64 хв. Подвійна заміна у "ірисок". Маккарті виходить замість Баррі, Міральяс змінює Девіса.

56 хв. ГООООЛ! Знову забиває Кейн! Чи буде хет-трік?

alt

53 хв. Ще один кутовий.

52 хв. Кутовий. Удар головою від Аллі, але Роблес добре зреагував!

51 хв. Ваньяма повернувся на поле.

50 мин. Ваньяма оказался на газоне. Медперсонал оказывает ему помощь, а затем уводит за пределы поля.

46 хв. Повертаємось та очікуємо більше атакуючих моментів від "ірисок".

45 + 1 хв. Перерва! Повна перевага "Тоттенхема" у першому таймі.

alt

45 хв. Суддя компенсував одну хвилину до першого тайму.

36 хв. Перший кутовий "Евертона"!

34 хв. Ще один небезпечний момент біля воріт "шпор". Але підопічним Рональда Кумана не вдається створити небезпечних моментів.

31 хв. М'яч у ворота "Тоттенхема". Барклі намагався пробити, але Льоріс контролює ситуацію.

29 хв. Ось і перша жовта! Гейє грубо сфолив проти Девіса.

27 хв. Володіння м'ячем за "шпорами": 61 на 39 відсотків. Гра поки проходить на користь господарів.

25 хв. Знову ледь не забили "шпори".

22 хв. Ще один небезпечний момент. Знову вирвався на оперативний простір Кейн, але вчасно вийшов з воріт Жоель.

20 хв. ГОООООЛ!!! Кейн забиває свій 18 гол у цьому чемпіонаті.

alt

15 хв. Поки матч проходить спокійно, без небезпечних моментів. Ініціативою повністю володіють господарі поля.

14 хв. Девіс віддав занадто сильний пас на хід Лукаку, Ромелу не встиг добігти до м'яча.

9 хв. Девіс головою скидав м'яч в чужу штрафну. Невдало - влучив у суперника.

5 хв. Небезпечний стандарт біля воріт "Евертона". Проте Еріксен пробив не дуже вдало, потрапивши в стінку.

4 хв. Гра почалася в дуже високому темпі. М'яч зосереджений на середині поля.

1 хв. Матч розпочався! З центру поля розіграли м'яч футболісти "Тоттенхема".

"Тоттенхем", який ще не програвав у чемпіонаті вдома, прийматиме "Евертон". Обидві команди підходять до матчу в непоганій формі. У турнірній таблиці Прем'єр-ліги після 26 турів "Тоттенхем" займає друге місце. "Евертон" на даний момент на сьомому місці, а зона Ліги чемпіонів у шести балах попереду.

Три останні матчі між цими командами в Прем'єр-лізі завершувалися внічию. Всього вони зіграли 166 матчів, з яких 61 перемога була за "Тоттенхемом", 52 на користь "Евертона".