Тоттенхем - Байєр: онлайн трансляція

Тоттенхем - Байєр: онлайн трансляція Фото: Тоттенхем - Байєр онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію матчу Тоттенхем - Байєр, а дивитися онлайн футбол можна на каналі Футбол 1. Сьогодні в Лондоні між собою зійдуться у матчі Ліги Чемпіонів "Тоттенхем" і "Байєр".

2 листопада, 21:45
Лондон, "Уемблі"
Склади команд:
Тоттенхем: Льоріс, Уокер, Вертонген, Хв, Ваньяма, Дайер, Сіссоко, Дембеле, Аллі, Еріксен, Девіс
Байєр: Лено, Та, Чічаріто, Мехмеді, Баумгартлінгер, енделл, Брандт, Арангіс, Топрак, Зенрикс, Кампл

Тоттенхем - Байєр 0:1
Голи: Кампл, 65

Кінець матч

84 хв. Волланд виходить замість Кампла.

82 хв. Дайер класно пробив зі штрафного, але влучив у поперечину. А з добиванням впорався Лено.

72 хв. Нкуду виходить замість Сон Мина.

70 хв. Чалханолу вийшов замість Брандта.

65 хв. ГОЛ! Кампл підхопив м'яч в чужій штрафній в центрі після рикошету і точно пробив по воротах Льоріса!

59 хв. Уолкер небезпечно пройшов і прострілював справа - до м'яча ніхто не добрався.

54 хв. Ще один удар Еріксена - знову в руки Лено.

48 хв. М'яч проходить поруч зі штангою після небезпечного удару Еріксена.

Перерва

43 хв. Як же не забиває Чічаріто?! Мексиканцю дали пробити з центру штрафного, але той пробив повз воріт.

40 хв. Командам ніяк не вдається створити щось придатне біля чужих воріт. Весь час не вистачає точності пасу.

30 хв. Замість Дембеле на поле виходить Янссен.

30 хв. Командам відмінно вдається проходити центр поля, але от далі дії захисту стають краще.

17 хв. Девіс наважився на дальній удар - дуже неточно.

12 хв. Тоттенхем теж трохи поатаковал, але теж нічого не створив. Гра виглядає цікаво.

6 хв. Як же чудово грає в пресинг Байєр. Вже кілька разів вони відбирали м'яч на чужій половині поля і створювали собі можливість, яку поки не змогли завершити небезпечним моментом.

Почався матч

В нинішньому сезоні у леверкузенського "Байєра" справи йдуть не кращим чином. Команда йде у середині турнірної таблиці у чемпіонаті Німеччини. У Лізі Чемпіонів ніяк не може виграти. Але і не програє, варто відзначити. Як і в першому матчі з "Тоттенхемом".

На минулих вихідних "Байєр" нарешті перервав смугу невдач, вигравши у "Вольфсбурга". Не обійшлося без гольового пасу екс-динамівця Драговича, який поступово займає важливу роль в колективі.

"Тоттенхем" теж зараз не в кращій формі. Команда ледве тримається в зоні лідерів, відстаючи на першого місця лише на три очки. "Шпори" завдяки перемозі в Москві в Лізі Чемпіонів йдуть на другому місці. І природно, на переповненому "Уемблі" лондонська комнада понесеться забивати, що може дати їй преимущекство в грі, а може і завдати серйозної шкоди від "Байєра", которму перемога нужне не менше.

Тоттенхем - Байєр: онлайн трансляціяФото: Стадіон Уемблі

Сьогодні тут буде цікавий матч. Погода в Лондоні поки хороша.

Тоттенхем - Байєр: онлайн трансляціяФото: Маурісіо Почеттіно

Головний тренер "Тоттенхема" Маурісіо Почеттіно:

"Тоттенхем" має намагатися ставати краще у всіх турнірах, в яких бере участь. Поточний сезон в Англії дуже конкурентний. Зараз є багато команд, які реально борються за те, щоб бути на вершині турнірної таблиці. Цей сезон буде дуже наполегливим і конкурентним. Цілком можливо, що чемпіон Англії визначиться в останньому турі".