Торги на ринку акцій РФ почалися зниженням провідних фондових індексів

Торги на російському ринку акцій почалися сьогодні зниженням провідних фондових індексів. Станом на 9:10 за київським часом індекс ММВБ просів на 0,26% - до 1408,17 пункту. Індекс РТС опустився до відмітки 1366,81 пункту, що на 0,59% нижче за рівень закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій завершилися напередодні різноспрямованим рухом основних індексів: індекс ММВБ за підсумками торгів виріс на 0,34% - до 1411,85 пункту, індекс РТС - просів на 0,18% - до 1374,86 пункту. Обсяг торгів перевищив 412 млрд руб. Фондові торги в Європі 1 серпня 2012 р. завершилися переважно підвищенням провідних індексів. Інвестори з оптимізмом чекають засідання Європейського центрального банку (ЕЦБ), яке відбудеться 2 серпня 2012 р. Очікується, що в результаті зустрічі ЄЦБ ухвалить рішення перезапустити програму закупівлі держбондів.

Фондові торги в США 1 серпня 2012 р. завершилися пониженням провідних індексів, при цьому в ході сесії зберігалася волатильність. Надії інвесторів на дії центробанку не виправдалися: засідання ФРС США не принесло бажаних оголошень про запуск нових заходів зі стимулювання економіки. При цьому ФРС зберегла ключову облікову ставку в діапазоні 0-0,25% річних, як і прогнозувалося більшістю аналітиків.

До оголошення підсумків засідання ЄЦБ інвесторам сьогодні варто звернути увагу на підсумки боргового аукціону Іспанії, а також засідання Банку Англії. За прогнозами, сигнали з Великобританії виявляться нейтральними. У другій половині сесії вплив зроблять дані по тижневому безробіттю і виробничим замовленням в США.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся