ua en ru

Торги на російському ринку акцій завершилися зростанням провідних індексів

Торги на російському ринку акцій 11 червня завершилися зростанням основних індексів. Індекс ММВБ додав 0,70% - до позначки 1501,18 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії виріс на 0,45% - до 1374,94 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня склав близько 403 млрд руб.

Торги на російському ринку акцій 11 червня завершилися зростанням основних індексів. Індекс ММВБ додав 0,70% - до позначки 1501,18 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії виріс на 0,45% - до 1374,94 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня склав близько 403 млрд руб.

Серед найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня виявилися акції "Роснефть" (+2,83%), Лукойлу (+1,77%), Газпрому (+1,14%). У "червоній" зоні завершили сесію папери "Уралкалія" (-1,21%), АК "АЛРОСА" (-0,86%), "префи" "Транснафти" (-0,71%).

Торги на російському ринку акцій 11 червня 2014 р. почалися зростанням провідних фондових індексів. Станом на 09:14 індекс ММВБ збільшився на 0,16% - до 1493,26 пункту. Індекс РТС виріс до позначки в 1370,58 пункту, що на 0,13% вище рівня закриття попереднього торгового дня.

На російських фондових майданчиках зберігалася нейтральна динаміка, так як учасники ринку не хотіли відкривати нові позиції в очікуванні довгих чотириденних вихідних, зазначає експерт Forex4You Іван Ківін. Єдиним чинником, гідним уваги трейдерів, залишається ситуація навколо переговорів Газпрому і "Нафтогазу України". Новий раунд переговорів запланований на 16 червня.

Брокер по роботі з ключовими клієнтами ФГ БКС Володимир Крохалев на початку наступного тижня очікує зростання волатильності на російському фондовому ринку. "З точки зору технічного аналізу, індекс ММВБ підійшов до опору на рівні 1500 п., і, враховуючи той факт, що фондові ринки ростуть вже більше півтора місяців, ми не виключаємо початку корекції наступного тижня, яка може уявити можливість відновити довгі позиції за більш привабливими цінами", - пояснив експерт.

Активність інвесторів напередодні довгих російських вихідних, пов'язаних зі святкуванням Дня Росії, на вітчизняному фондовому ринку помітно знизилася, повідомив головний аналітик Управління досліджень і аналітики Промсвязьбанка Олег Кроків. Обороти торгів акціями на Московській біржі впали відносно середнього значення попереднього тижня більш ніж на 20%. Інвестори утримуються від активних дій, побоюючись несприятливих зрушень на глобальних фінансових ринках за час російських неробочих днів, які призведуть до гепу на відкритті ринку акцій РФ 16 червня. "На наступному тижні ми сподіваємося на збереження тієї позитивної тенденції, яка позначилася на російському ринку акцій останнім часом, але не виключаємо, що її можуть зруйнувати сплески волатильності, викликані майбутніми економічними подіями, а також розвитком ситуації на світових фінансових і сировинних ринках і даними макроекономічної статистики", - повідомив аналітик.