Торги на російському ринку акцій завершилися невеликим зростанням провідних індексів

Торги на російському ринку акцій 4 червня завершилися невеликим зростанням основних індексів.

Торги на російському ринку акцій 4 червня завершилися невеликим зростанням основних індексів. Індекс ММВБ додав 0,20% - до позначки 1475,79 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії виріс майже непомітно, на 0,06% - до 132487 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня склав близько 400 млрд руб. (11,46 млрд дол.).

Серед акцій, що найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня, виявилися акції "Ощадбанку" (+1,12%) і "префи" (+2,06%), "Норнікеля" (+0,41%) і деяких інших "блакитних фішок". У "червоній" зоні завершили сесію, зокрема, папери "Русгідро" (-0,77%) і "префи" "Транснафти" (-1,05%).

Торги на російському ринку акцій 4 червня 2014 р. почалися різноспрямовано. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ збільшився на 0,18% - до 1475,55 пункту. Індекс РТС знизився до позначки в 1323,88 пункту, що на 0,01% нижче рівня закриття попереднього торгового дня.

Начальник відділу довірчого управління "Абсолют банку" Іван Фоменко, чинити опір зниження російському ринку стає все складніше. З ранку спостерігалася спроба продовжити зростання, який змінився зниженням. Тиск на біржові індикатори надала слабка макроекономічна статистика по Росії. Також про себе нагадали геополітичні ризики. Разом з тим у другій половині дня знову спостерігався відскік вгору по біржовим індексам. Російський ринок поки тримається і не поступається продавцям, однак надалі утримувати досягнуті максимуми буде все складніше і складніше. Певна підтримка може прийти з боку зовнішніх чинників: 5 червня відбудеться засідання ЄЦБ, а на наступний день вийдуть дані Міністерства праці США, вважає експерт.

Аналітик УК "Райффайзен Капітал" Софія Кірсанова зазначає, що вітчизняний ринок зростає третю сесію поспіль. Однак хоча в цілому напруженість навколо ситуації в Україні спала, економічні санкції, накладені владою ЄС і США, залишаються в силі і їх негативний ефект на економіку Росії стає вже більш помітний, додає вона.

Завтра вранці торги будуть визначатися реакцією американських інвесторів на негативні дані з ринку праці від ADP, вважає заступник начальника управління аналізу ринку акцій ІК "Велес Капітал" Василь Танурков. Також драйвером для ринків завтра вранці будуть дані щодо індексів PMI у сфері послуг і композитного індексу від HSBC в Китаї. Найбільш очікуваною подією дня стане засідання ЄЦБ - очікується зниження базової ставки з 0,25% до 0,1%, а також можливе оголошення про перспективи введення монетарних стимулюючих заходів з боку європейського регулятора. Якщо ЄЦБ виправдає покладені на нього інвесторами надії, це може стати суттєвим драйвером зростання для фондових ринків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся