Торги на російському ринку акцій завершилися невеликим зростанням провідних індексів

Торги на російському ринку акцій 3 червня завершилися невеликим зростанням основних індексів при значному обсязі угод.

Торги на російському ринку акцій 3 червня завершилися невеликим зростанням основних індексів при значному обсязі угод. Індекс ММВБ підвищився на 0,57% - до позначки 1472,83 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії додав 0,11% - до 1324,03ункта. Обсяг торгів за підсумками дня перевищив 2,2 трлн руб.

Серед найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня виявилися акції ВТБ (+3,03%), "Ощадбанку" (+1,08%), "Норнікеля" (+1,06%). У "червоній" зоні завершили сесію, в тому числі, папери "Сєвєрсталі" (-1,35%), Московської біржі (-3,44%).

Торги на російському ринку акцій 3 червня 2014 р. почалися зниженням провідних фондових індексів. Станом на 09:10 за київським часом індекс ММВБ знизився на 0,62% - до 1455,35 пункту. Індекс РТС впав до позначки в 1308,43 пункту, що на 1,07% нижче рівня закриття попереднього торгового дня.

Російський ринок коректується після ралі початку тижня. Складові мав місце напередодні зростання вже в чому вироблені. Домовленості "Газпрому" з "Нафтогазом" за ціною на газ і основні проплати за поставки газу в Україну доведеться ще чекати якийсь час. З початком літа зростають очікування сезонної корекції, тим більше що в травні американський ринок падіння уникнув. Російський ринок сьогодні біжить "попереду паровоза", тому в середу передбачається позитивне відкриття. Відносно невелика корекція не знімає загальної спрямованості індексу ММВБ до рівня 1500 в дивідендний період, вважає старший аналітик ІК "Церіх Кепітал Менеджмент" Олег Душин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся