Торги на російському ринку акцій відкрилися зростанням фондових індексів

Торги на російському ринку акцій 2 червня 2014 р. почалися зростанням провідних фондових індексів.

Торги на російському ринку акцій 2 червня 2014 р. почалися зростанням провідних фондових індексів. Станом на 09:10 за Києвом індекс ММВБ збільшився на 0,87% - до 1444,48 пункту. Індекс РТС виріс до позначки в 1303,12 пункту, що на 0,57% вище рівня закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій 30 травня завершилися зниженням основних індексів. Індекс ММВБ втратив 1,067% - до позначки 1432,03 пункту. Індекс РТС до кінця торговельної сесії "полегшав" на 1,44% - до 1295,75 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня склав 401 млрд руб.

Серед найбільш торгуються в "зеленій" зоні до кінця дня виявилися акції "Інтер РАО" (+2,01%), "Норнікеля" (-+0,56%). У "червоній" зоні завершили сесію, в тому числі, папери Сбербанку (-1,34%), Газпрому (-1,73%), ФСК ЄЕС (-2,42%).

Як відзначає головний аналітик управління досліджень і аналітики "Промсвязьбанка Олег Кроків, загальний фон для російського ринку на початку дня сьогодні складається помірно позитивним. Старт російської торгової сесії сьогодні імовірний в позитивному ключі з підвищенням індексу ММВБ приблизно на 0,2%, і надалі цьому фондовий індикатор може знову піднятися вище рівня 1440 пунктів.

На думку заступника генерального директора з інвестиційного аналізу ІК "Церіх Кепітал Менеджмент" Андрія Верникова, сьогодні ймовірно слабо негативний відкриття російського ринку. Гравцям треба дотримуватися підвищеної обережності. Гірничодобувні компанії з-за поганої сировинної кон'юнктури в останній день тижня показали негативну динаміку.

Як відзначає аналітик ІК "Фінам" Антон Сороко, торги на російському ринку акцій сьогодні, швидше за все, пройдуть у спокійному режимі. В цілому, в понеділок очікується невелика кількість макроекономічних новин, так що торги на російському ринку акцій, швидше за все, пройдуть в спокійному режимі, тим більш сильних драйверів зростання/падіння на поточний момент часу не проглядається, вважає експерт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся