Торги на російському ринку акцій почалися різноспрямовано

НовиниЕкономіка    26.08.2011 - 10:21

Торгова сесія на російському ринку акцій почалася сьогодні різноспрямованим рухом провідних фондових індексів. Чекаючи на виступ голови Федеральної резервної системи (ФРС) США Бена Бернанке в Джексон Холлі, провідні індикатори поки знаходяться недалеко від рівнів закриття попереднього торгового дня.
Станом на 9:50 за київським часом індекс ММВБ знизився на 0,17% - до 1440,11 пункту. Індекс РТС піднявся до відмітки 1585,96 пункту, що на 0,13% вище за рівень закриття попереднього торгового дня. Індекс RTS Standard втратив на відкритті 0,01%, почавши день на відмітці 9778,91 пункту.
На ФБ ММВБ в лідерах зниження на початку торгової сесії опинилися папери "Газпрому" (-0,15%), "Лукойлу" (-0,39%), ГМК "Норільський нікель" (-0,54%), "Татнефті" (-0,78%), "Полюс золота" (-0,58%). У РТС ростуть котирування РДР "Русала" (+2,39%), а також більшості компаній металургійного сектору.
Аналітик компанії "Атон" Олена Кожухова зазначає, що торги на російських фондових майданчиках вчора, 25 серпня, завершилися зниженням основних індикаторів. Індекс ММВБ до закриття знизився на 1,31%, а індекс РТС втратив 1,07%. Торги на фондових біржах США також завершилися зниженням основних індексів. Сьогодні з ранку ф'ючерси на основні американські індекси корегуються і додають у вартості близько 0,6%. На торгах в Азії спостерігаються різноспрямовані настрої, констатує експерт.
За її словами, сьогодні в США о 15:30 за київським часом будуть опубліковані дані по переглянутій зміні ВВП і особистого споживання країни в II кварталі 2011 р. О 17:00 за київським часом запланований початок виступу Бернанке на щорічній конференції ФРС. Учасники ринку розраховують на те, що глава Федрезерву якщо і не оголосить про третю програму кількісного пом'якшення економіки, то як мінімум дасть зрозуміти, що готовий незабаром використовувати інші інструменти для стимулювання економічного зростання.
"Індекс ММВБ в ході попередніх торгів підходив впритул до опору 1480 пунктів, проте до завершення дня опустився ближче до підтримки 1435 пунктів. В цілому день напередодні публікації даних по ВВП і виступу Бернанке напевно характеризуватиметься мінливими настроями. Хороші дані по американській економіці і натяки голови ФРС США на можливість додаткового стимулювання в короткостроковому періоді підтримали б ринки, проте середньострокові перспективи на даний момент не виглядають дуже радісними", - резюмувала Кожухова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top