ТНК-ВР розглядає можливість видобутку вуглеводнів на території України

Середа 23 червня 2010 13:02

Компанія ТНК-ВР розглядає можливість видобутку вуглеводнів на території України. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив президент «ТНК-ВР Коммерс» Сергій Лізунов.

«На початку діяльності в Україні компанія вже аналізувала перспективи щодо видобутку. Але, виходячи з пріоритетів, тоді було ухвалено рішення про реалізацію інших проектів в цьому секторі - на території Росії. Сьогодні ситуація інша. Інші можливості і очікування від економіки подібних проектів. Найближчим часом ми визначимося, чи буде ТНК-BP займатися видобутком вуглеводнів на території України», - сказав він.

С.Лізунов також повідомив, що компанія розглядає варіанти видобутку як на континентальній території України, так і на шельфі.

За його словами, очікуваний бюджет на розвідку надр перевищує 100 млн  дол., подальші етапи вимагають інвестицій на порядок вище.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся