ru ua

Тимошенко вимагає ухвалення 18 законів в обмін на входження в коаліцію

Тимошенко вимагає ухвалення 18 законів в обмін на входження в коаліцію Фото: Юлія Тимошенко

За словами Лещенко, Тимошенко вимагає, зокрема, продовження мораторію на продаж землі до 2020 року

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко підтримає коаліцію в обмін на гарантії виконання її вимог. Про це журналістам в кулуарах парламенту після завершення засідання фракції БПП повідомив член фракції Сергій Лещенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Луценко повідомив, що вчора ввечері була домовленість, що Тимошенко підтримує нову коаліцію без цих законопроектів, як озвучена вимога. Сьогодні вона сказала об 11:45 ранку, що вона готова підтримати, якщо буде гарантоване прийнятя законопроектів, шляхом включення їх до порядку денного чи до коаліційної угоди", - розповів Лещенко.

За його словами, Тимошенко вимагає, зокрема, продовження мораторію на продаж землі до 2020 року, особливого оподаткування сільгоспвиробників тощо.

"Тривають переговори, виходячи з того, що Тимошенко ставить цю вимогу про 18 законів, які включають до себе закони щодо мораторію на продаж землі до 2020 року, аграрний податок, інші закони, як нам було сказано, що суперечать програмі дій з МВФ", - додав він.

Разом з тим, за словами іншого члена фракціі БПП Артура Герасимова, БПП прийняло рішення, що "Батьківщині" дають гарантії, що відповідні законопроекти будуть ухвалені після формування коаліції.

"Ми просто даємо гарантії. Йшли проговорення зауважень певних по законопроектах, які обов'язково мають бути прийняті",- заявив Герасимов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк може сьогодні скласти повноваження, якщо в парламенті буде створено нову коаліцію.