Тимошенко вважає позбавлення Саакашвілі громадянства розправою над опозицією

Новини Політика 27.07.2017 - 09:35
Фото: Юлія Тимошенко (РБК-Україна)
Фото: Юлія Тимошенко (РБК-Україна)

У "Батьківщині" готові до "атак" з боку влади

Лідер ВО "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко вважає позбавлення колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі українського громадянства розправою над опозицією. Про це йдеться у заяві Тимошенко, опублікованій на сайті "Батьківщини".

"Позбавлення Міхеіла Саакашвілі українського громадянства – це брудна політика, яку нинішня влада на чолі з президентом Петром Порошенком вчиняє стосовно своїх опонентів. Порошенко має лише одну мету – утриматися при владі за будь-яких обставин. Тому правда, яку вустами опозиційних політиків промовляє народ України, зовсім не потрібна чинному президенту та його строкатому оточенню", - заявила Тимошенко.

Вона також закликала президента боротись з корупцією у власному оточенні та серед своїх союзників.

"Коли справжні патріоти України гуртуються – голос народу стає настільки гучним, що влада вже не може від нього сховатись. І тоді влада починає боротьбу з інакомисленням. Що менше народ довіряє владі, то більше влада агонізує та використовує найбрудніші засоби проти опонентів", - заявила політик.

Нардеп упевнена, що така поведінка першої особи держави "ганьбить Україну в очах усього світу" й має отримати належну оцінку світової спільноти.

"А ми, команда "Батьківщини", наші виборці та політичні союзники, витримаємо всі атаки з боку влади. Підтримка народу – це те, чого немає у Петра Порошенко та його поплічників. І саме тому він програє, незважаючи на всі маніпуляції та тиск. Разом ми переможемо!", - резюмувала Тимошенко.

Нагадаємо, вчора у Державній міграційній службі України підтвердили позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Сам Саакашвілі у зв’язку з цим записав відеозвернення, у якому пообіцяв домагатися законного права повернутися в Україну.