Тимошенко вважає, що бюджет-2017 спрямований на "ліквідацію української нації"

НовиниПолітика    20.10.2016 - 14:28
Фото: Юлія Тимошенко
Фото: Юлія Тимошенко

Бюджет на 2017 рік є продовженням "злочинної стратегії" влади, яка "вимиває гроші зі скарбниці через кримінальні оборудки, знекровлює місцеві бюджети, знищує освіту та охорону здоров’я". Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила журналістам у кулуарах парламенту.

"Ні в якому випадку не можна ухвалювати бюджет-2017. Оскільки це бюджет знищення української нації, бюджет ліквідації половини населення України!", – наголосила вона.

Голова партії обурена "ліквідацією усіх пільг для чорнобильців, афганців, хворих, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, самотніх мам, а також мінімальною зарплатою на рівні 50 % від прожиткового мінімуму".

Тимошенко впевнена, що "влада будує поліцейську державу, адже правоохоронці отримують зарплату – 19 тисяч гривень, а вчителям у перші роки роботи пропонуються оклади в дві тисячі гривень".

Політик також заявила, що уряд, пропонуючи такий бюджет, продовжує політику "знекровлення місцевих бюджетів та централізації видатків".

"Як і в минулі роки, ведеться стратегія на зачистку місцевих бюджетів: не дається власна дохідна база селам, селищам і містам районного підпорядкування – усі гроші скеровуються в центральний та обласні бюджети", – уточнила Тимошенко.

Лідер "Батьківщини" заявила, що уряд "уперше за 25 років передає на місцевий рівень фінансування охорони здоров’я та освіти", що Тимошенко вважає злочинним кроком, адже "цей тягар в 16 млрд гривень ляже на місцеві бюджети, яких позбавили дохідної бази".

Бюджет 2017: головні цифри проекту держбюджету (інфографіка)

"Це бюджет не децентралізації, а бюджет повної централізації всіх видатків і зачищення місцевого самоврядування. Я думаю, що цим бюджетом у стратегічній перспективі чинна влада планує зменшити кількість людей, які мешкають в Україні, мінімум на 10 млн громадян. Вони просто зачищають українців, тому цей бюджет є абсолютно неприйнятним!", – підсумувала голова фракції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся