ru ua

Тимошенко закликає президентську і прем’єрську фракції не блокувати зниження тарифів

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає фракцію Арсенія Яценюка "Народний фронт" та фракцію "Блоку Петра Порошенка" не перешкоджати зниженню тарифів і надати свої підписи для проведення позачергової сесії Верховної Ради. Про це вона заявила на брифінгу.

Тимошенко нагадала, що на початку тижня "Батьківщина" звернулася до всіх фракцій з ініціативою скликати позачергове засідання парламенту, щоб ухвалити в цілому закон про зниження ренти на видобуток природного газу, що дозволить значно здешевити тарифи на комунальні послуги.

Станом на 15.00 вівторка зібрано 93 підписи.

Тимошенко повідомила, що серед тих, хто вже підписався - депутати від "Батьківщини", "Самопомочі", Радикальної партії, "Свободи" та позафракційні мажоритарники.

"Проблема в тому, що дві найбільші фракції - "Народний фронт" Арсенія Яценюка та Блок Петра Порошенка - не поставили свої підписи і насправді вони сьогодні блокують проведення цього позачергового засідання", - зазначила народний депутат.

Тимошенко також звернулася до цих двох найбільших фракцій коаліції з вимогою "негайно поставити підписи, яких ще не вистачає до 150, щоб до кінця цього тижня провести позачергове пленарне засідання, прийняти закон в цілому, який дасть можливість знизити ціни на газ для людей і тарифи на тепло".

Лідер "Батьківщини" нагадала, що два наступні тижні Верховна Рада працює в непленарному режимі, а люди потребують негайного зменшення тарифів на комунальні послуги.

"Треба жити і працювати для людей, а не займатися політиканством", - наголосила Тимошенко.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила закон про зниження ренти, ініційований Юлією Тимошенко, у першому читанні. Ухвалення закону в цілому заблокували депутати з фракції "Народний Фронт".

У разі ухвалення закону з'явиться можливість знизити тарифи на газ орієнтовно на 1000 грн за тисячу кубометрів.