The Guardian вирізала інформацію про те, що Тимошенко сховала своє багатство в Лондоні, - Ассанж

The Guardian вирізала інформацію про те, що Тимошенко сховала своє багатство в Лондоні, - Ассанж

The Guardian вирізала інформацію про те, що народний депутат Юлія Тимошенко сховала своє багатство в Лондоні. Про це заявив Джуліан Ассанж, журналіст, засновник і головний редактор WikiLeaks в ході міжнародного медіафоруму "Нова епоха журналістики: прощання з мейнстрімом".

Зокрема, у Ассанжа запитали, чи не жалкує він, що кілька років тому з боку WikiLeaks було вирішено поширити файли через "великі мейнстрім-газети, що обманюють, Le Monde, El Pais і так далі, які розбавили одкровення якимись поверхневими речами".


"Я з Вами згоден, що ці п'ять великих видавництв, дійсно, абсолютно обурливим чином піддали цензурі наші публікації. І все це задокументовано. Ми порівнювали ті телеграми, які вони опублікували, і ті, які у нас були, і там було серйозне редагування. І ми бачили, що вони робили, наприклад, "The Guardian" вирізала, що Юлія Тимошенко сховала своє багатство в Лондоні. "The New York Times" абсолютно обурливо написали статтю про 62 телеграми – вони їх все скоротили до одного параграфа, то, як частини північнокорейських ракет відправили в Іран. І там написали статтю, що Іран може напасти на Європу за 45 хвилин. І навіть не розуміючи всієї іронії цій ситуації, що те ж саме говорив Тоні Блер про іракську війну. Хоча, самі телеграми були як раз навпаки, проти такої заяви. Але це просто була амбіція "The New York Times" як сподобатися людям, які підтримують Ізраїль в Нью-Йорку і в Ізраїлі", - зазначив він.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся