Територіальні громади отримають на розвиток 50 млн долларів за програмою DOBRE, - Зубко

НовиниФінанси    26.10.2016 - 03:55
Фото: Геннадій Зубко
Фото: Геннадій Зубко
80% житлового фонду потребує модернізації, - Зубко В Україні на сьогодні підключено 95% котелень, - Зубко

Сьогодні учасниками програми стали 25 об'єднаних громад

Територіальні громади отримають на свій розвиток 50 млн долларів за програмою "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Про це повідомив віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, передає його прес-служба.

"Це потужна програма у реформі децентралізації в Україні, що впроваджується за підтримки Агенції з міжнародного розвитку США (USAID). В її рамках протягом 2016-2021 років Україні буде надано 50 млн доларів США", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що програма спрямована на підтримку об’єднаних територіальних громад.

"Об’єднані  територіальні громади по всій Україні отримають допомогу на реалізацію конкретних проектів: розробку стратегічних планів ОТГ та містобудівної документації, запровадження електронного урядування в громадах, застосування кращих практик щодо створення ЦНАПів, розвиток інфраструктури", - наголосив віце-прем'єр.

За його словами, сьогодні учасниками програми стали 25 об'єднаних громад. Наступні 25 громад будуть відібрані у  березні-квітні 2017 року, і ще 25 ОТГ – у вересні-жовтні 2017 року.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що на Фонд регіонального розвитку в державному бюджеті на 2017 рік буде виділено суму в 9 млрд гривень.

Читайте в розділі

Курс долара на міжбанку о 13:10 підвищився до 26,13 гривень

Суд оштрафував "Газпром" на 171 млрд гривень за позовом АМКУ

Кабмін планує погашати заборгованість з відшкодування ПДВ за рахунок спецконфіскації

On Top