ua en ru

На телеканал ТВі накладено штраф, - Нацрада

На телеканал ТВі накладено штраф, - Нацрада Фото: на телеканал ТВі накладено штраф

Розмір штрафу - 6090 грн

На телеканал ТВі (ТОВ "ІНФО24") накладено штраф в розмірі 6090 грн. Про це повідомляє прес-служба Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Зазначається, що штраф за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення на засіданні Національної ради накладено 13 серпня. Його розмір - 5% суми ліцензійного збору, нарахованого за видачу ліцензії - 6090,00 грн.

Таку санкцію застосовано у зв'язку з тим, що компанія не усунула порушень у своїй діяльності, за які їй у квітні цього року було оголошено попередження. Йшлося про відсутність мовлення за супутниковою ліцензією. Моніторинги Національної ради від 18.06.2015 та 23.07.2015 повторно зафіксували, що ліцензіат не мовить. Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" і підставою для застосування санкції "стягнення штрафу". Відповідне рішення й ухвалив регулятор на засіданні. Водночас телеканал зобов'язано упродовж двох тижнів привести свою діяльність до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, телеканал ТВі з 27 квітня 2015 р. відновив мовлення.