У телефоні екс-заступника голови Податкової служби знайдено номер Плотницького

НовиниНадзвичайні події    10.08.2016 - 20:46
Фото: генпрокурор України Юрій Луценко
Фото: генпрокурор України Юрій Луценко

За словами Луценка, це доводить зв'язок чиновників Януковича з ДНР/ЛНР

У телефоні колишнього першого заступника голови Державної податкової служби України генерал-полковника Андрія Головача знайдений номер ватажка "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького. Про це у своєму Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.


"Бюст Януковича виявився не єдиним предметом, який зацікавив прокурорів під час обшуку у екс-заступника Клименко. Телефон (ну звичайно ж Vertu) генерала - податківця Головача містить вельми показове прізвище Плотницького", - написав Луценко.

За його словами, це є ще одним прикладом зв'язку колишніх топ-чиновників епохи президента Віктора Януковича і нинішніх ватажків терористичних організацій Донецької та Луганської "народних республік".

Нагадаємо, Головача було затримано військовою прокуратурою та Службою безпеки вчора, 9 серпня. При обшуку в його квартирі правоохоронці вилучили бюст Януковича.

ГПУ звинувачує 5 затриманих у справі Клименка в нанесенні збитків на 3 млрд гривень Правоохоронці арештують майно Головача на 250 млн гривень, - Луценко
Читайте в розділі

Внаслідок ДТП у Кривому Розі постраждали 5 осіб

У Києві начальниця поштового відділення привласнила понад 130 тис. гривень соцвиплат громадян

Суд продовжив арешт Єфремова до 17 березня

On Top