У Тбілісі партія Саакашвілі провела акцію за відставку уряду

НовиниПолітика    21.03.2015 - 20:20

У Тбілісі відбулася опозиційна хода "Єдиного національного руху" Михайла Саакашвілі, передає агентство Новини-Грузія.

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі засудив акцію, заявивши, що вона направлена на "штучне утруднення розвитку Грузії".

За оцінками організаторів, кількість учасників акції склала 50 тис. осіб. При цьому провладно налаштовані ЗМІ оцінили кількість учасників у 10-15 тис осіб.

Прихильники Саакашвілі пройшли центральними вулицями столиці і провели мітинг. Потім вони попрямували до будівлі Держканцелярії, де передали владі "червону картку" і випустили в небо повітряні кулі.

В ході учасникам мітингу показали відеозвернення Саакашвілі.

"Я не в Грузії, я в Брюсселі, але і тут я дихаю Грузією. Де б я не був, для мене сонце сходить з Грузії і заходить в Грузії. Моя діяльність спрямована на те, щоб сім'я кожного з вас відчувала себе гідно і всі пишалися нашою батьківщиною. Це буде метою мого життя до тих пір, поки я дихаю. Моє життя належить вам і країні", - заявив екс-президент Грузії.

Саакашвілі констатував, що в даний момент "знову потрібно витягувати націю з болота", в якому опинилася Грузія, і "рятувати" країну.

"Ми дуже скоро звільнимо Грузію від цих темних бездіяльних сил і повернемо Грузію на світлий шлях", - пообіцяв колишній глава держави.

"У разі необхідності ми будемо проводити перманентні акції протесту та пікетування будівель з наступними вимогами: відставка уряду, перегляд виборчої системи і дострокові парламентські вибори", - заявив один з лідерів "Єдиного національного руху" Георгій Гарібашвілі.

Нагадаємо, в лютому цього року Порошенко призначив Саакашвілі головою Міжнародної ради реформ.

Після чого отримала вимогу від Грузії роз'яснити призначення Саакашвілі, а також вимогу про екстрадицію.

Україна відмовилася екстрадувати Саакашвілі в Грузію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Грузія
On Top