Тарута: влада спекулює на темі членства в ЄС і НАТО

Четвер 12 квітня 2018 13:24
Тарута: влада спекулює на темі членства в ЄС і НАТО
Фото: Сергій Тарута (facebook.com/osnovaparty)

Тарута впевнений, що Україні потрібно підвищувати стандарти у сфері оборони, і в економіці

Влада пропонує законодавче закріплення національної мети у вигляді прагнення до членства в ЄС та НАТО через те, що не може показати ніяких успіхів в економічній сфері, і це є не більш ніж передвиборчим популізмом. Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив народний депутат України, лідер партії "Основа" Сергій Тарута, коментуючи ухвалення в першому читанні закону про національну безпеку.

"Україні потрібно підвищувати стандарти у сфері оборони, і в економіці, але при прийнятті рішень також потрібно враховувати і думку населення країни. Всі опитування показують, що у нас немає абсолютної більшості населення за вступ у НАТО і Євросоюз. За вступ до НАТО згідно з соцопитуваннями виступають 43% українців, за вступ в ЄС – 52%. У статті 3 закону про національну безпеку, зафіксували мета України – членство в ЄС і НАТО. Разом з тим, ні НАТО, ні ЄС не дають Україні перспективи членства в осяжній перспективі. Піднімати зараз це питання – це популізм напередодні виборчої кампанії. Влада не змогла пред'явити ніяких успіхів в економічній сфері, тому починає спекулювати на темі членства в ЄС і НАТО", – зазначив Тарута.

Як повідомив парламентарій, зараз його команда готує поправку до цього закону, яка виключить з нього пункт про НАТО і Євросоюз як про фундаментальні національні інтереси.

"Такі доленосні рішення потрібно відкласти до кращих часів, коли ми закінчимо війну, встановимо світ і піднімемо нашу економіку. Більше того, такі рішення повинні прийматися парламентом, який практично не користується довірою українців, а на референдумі двома третинами голосів", – додав Тарута.

Нагадаємо, 5 квітня Верховна Рада прийняла в першому читанні президентський проект закону про національну безпеку. Відповідне рішення підтримали 265 депутатів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся