Тарасу Ситенку відмовили у праві брати участь у конкурсі на посаду голови ХОДА

НовиниПолітика    03.10.2016 - 11:49
Ситенка і його команда збираються опротестувати це рішення комісії в суді (фото: Kharkiv today)
Ситенка і його команда збираються опротестувати це рішення комісії в суді (фото: Kharkiv today)

Список кандидатів, які подавали документи на конкурс голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА), не був оприлюднений, про відмову у праві участі в конкурсі було повідомлено навіть не в письмовому вигляді, а по телефону, анкети учасників для проходження тестування на губернаторську посаду – ніде не опубліковані. Відповідну ситуацію прокоментував один з претендентів на участь у конкурсі Тарас Ситенко, передає видання Kharkiv today.

"Ця відмова – цілком очікувана реакція бюрократичної системи на спробу її зміни. Незважаючи на заявлену прозорість та об'єктивність, декларації про те, що в конкурсі будуть мати значення виключно професіоналізм і досвід, система навіть не дала шансу для проведення цього змагання гідних кандидатів, перекривши можливість участі у ньому "неформатним" кандидатам", – заявив Тарас Ситенко.

Як наголошується, причиною відмови, озвученої Ситенку по телефону, став брак досвіду роботи на керівних посадах (управлінський досвід Ситенка у великому бізнесі становить 26 років). При цьому до конкурсу були допущені двоє безробітних, повідомляє видання.

На думку Ситенка, "бюрократична машина захищається від зовнішніх впливів, навіть не намагаючись дотримуватися пристойності".

"У мене не було особливих ілюзій щодо шансів виграти цей конкурс, але я вважав за потрібне подати документи, переконатися в тому, що учасникам надаються рівні умови і можливості. Але, як бачимо, незважаючи на зміни в Україні, які сталися з 2014 року, зміни в суспільній свідомості, люди, що представляють владу в нашій країні не змінилися, і всіма силами намагаються зберегти бюрократичну вертикаль, в якій найбільш важливою якістю є вміння догоджати начальству і писати звіти, а не здатність ефективно керувати й розвивати країну. Очевидно, що конкурс уявний і насправді був покликаний офіційно узаконити заздалегідь визначену кандидатуру в. о. губернатора Юлії Світличної", – розповів Ситенка.

Тарас Ситенко і його команда збираються опротестувати це рішення комісії в суді.

9 вересня 2016 року президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на посаду губернатора Харківської області, Ситенко став одним з учасників, що подали документи. Тарас Ситенко – великий харківський бізнесмен, який володіє кількома десятками компаній, чий сукупний річний оборот складає більше 10 млрд гривень.

Є головною фракції "Об'єднання "Самопоміч" в харківській міськраді. На виборах на пост мера Харкова в 2015 році Ситенко зайняв друге місце після Геннадія Кернеса.

On Top