ru ua

У СБУ розповіли, навіщо Росії обміняні одеські сепаратисти

У СБУ розповіли, навіщо Росії обміняні одеські сепаратисти Фото: Юрій Тандіт пояснив, навіщо РФ знадобився обмін на одеських проросійських журналістів

Радник голови СБУ вважає, що в РФ хочуть з’ясувати причину невдачі з "Бессарабською республікою"

Російська Федерація обміняла українських політв’язнів Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка на одеських сепаратистів Олену Гліщинську і Віталія Діденка, щоб розібратися, чому не вдалася операція зі створення так званої "Бессарабської республіки". Про це в ефірі "5 каналу" повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт.


"Тих двох, про яких говорив Путін, що нібито вони гуманітарну місію організували, яких ми передали, щоб забрати Афанасьєва і Солошенка - це не прості люди і їх забрали не просто так. Їх забрали, щоб організувати розбір польотів, чому ж ця "Бессарабська республіка" не відбулася. І їх чекають дуже відверті внутрішні розбори", - заявив Тандіт.

14 червня відбувся обмін незаконно засуджених в Російській Федерації українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка на проросійських журналістів Олену Гліщинську і Віталія Діденка, які відлетіли до Росії.

Нагадаємо, одна з обміняних на Афанасьєва і Солошенка - Олена Гліщинська - виявилася екс-помічницею нардепа від групи "Відродження" Віталія Барвіненка.