Тандит: акредитованим на підконтрольних територіях журналістам санкції не загрожують

Тандит: акредитованим на підконтрольних територіях журналістам санкції не загрожують
Фото: Юрій Тандит вважає, що журналістам зі списку "Миротворця" нічого не загрожує

В СБУ розуміють, що журналісти, які хочуть працювати "за лінією дотику", змушені проходити процедуру акредитації в невизнаних республіках

Українська влада і силові структури не збираються вживати якихось дій проти журналістів, акредитованих на непідконтрольній Україні території Донбасу, які опинилися в списку, опублікованому на сайті "Миротворець". Про це радник голови СБУ Юрій Тандит повідомив російському телеканалу "Дощ".

"Такий "злив" не небезпечний. Я не думаю, що є якась загроза для цих людей, принаймні з боку української влади і силових структур. Ми лише повинні надавати допомогу, щоб вони могли робити свою справу професійно", - сказав Тандит.


Він також зазначив, що журналісти, які бажають працювати "за лінією дотику", змушені проходити процедуру акредитації в невизнаних республіках, оскільки зараз Київ не контролює території, на яких вони розташовуються.

Тандит запевнив, що до "чесних журналістів, які говорять правду" Україна не буде застосовувати ніяких санкцій після оприлюднення особистих даних, але українська влада перевірить деяких журналістів, які раніше пройшли акредитацію у так званій ДНР.

З його слыв, журналістами, які "порушують закони, прикриваються своїми посвідченнями і діють як орган пропаганди", українська влада "буде займатися кожним окремо".

Нагадаємо, раніше в ЗМІ повідомлялося, що сайт "Миротворець" опублікував персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Крім представників українських ЗМІ, в список потрапили кореспонденти іноземних видань.

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом публікації на сайті "Миротворець" особистих даних журналістів

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся