ru ua

Ситник: до лютого НАБ вийде на 90% готовність до роботи

Ситник: до лютого НАБ вийде на 90% готовність до роботи Фото: Артем Ситник

23 січня - другий етап тестування антикорупційних прокурорів

До початку лютого 2015 року Національне антикорупційне бюро України (НАБ) вийде на 90% готовність до роботи. Про це в інтерв'ю заявив глава НАБ Артем Ситник, передає прес-служба відомства.

Так, Ситник розповів, коли буде сформовано повний штат працівників Антикорупційного бюро, як проходить відбір професіоналів і чому цей процес займає так багато часу.

"23 січня - другий етап тестування антикорупційних прокурорів. 10 лютого вони вже повинні приступати до роботи. Старших детективів ми призначимо в кінці січня, я думаю, того ресурсу прокурорів, які є , вистачить. Інших детективів ми призначимо в перших числах лютого і вийдемо на 90% готовність. Залишиться кілька посад - якщо говорити, наприклад, про формування бюро спецоперацій - воно не прив'язане до прокурора і ми формуємо його повним ходом - зараз вже бронетехніка передається, озброєння передано", - заявив він.

За його словами, вже на 60% сформовано відділення, яке буде займатися забезпеченням безпеки учасників процесу - працівників прокуратури.

"У нас є оперативно-технічне управління, там свої нюанси , ми його сформували на 60-70%, тому, коли призначення антикорупційного прокурора стало реальністю, ми зараз закінчуємо", - додав Ситник.

Нагадаємо, раніше Ситник заявив, що в боротьбі з корупцією важливі превентивні заходи.