ru ua

Сироїд оголосила про створення у Раді чотирьох міжфракційних об'єднань

Заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд оголосила про створення у Верховній Раді України чотирьох міжфракційних депутатських об'єднань. Про це вона оголосила під час позачергового засідання парламенту.

"Відповідно до статті 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про створення у ВР міжфракційного депутатського об'єднання "Львівщина". Співголовами обрано народних депутатів Оксану Юринець, Юрія Шухевитча, Ігоря Васюника, Ірину Подоляк", - повідомила Сироїд.

Також за її словами, відповідно до статті 60 регламенту Верховної Ради, у парламенті створено міжфракційне депутатське об'єднання "Європейська Харківщина", головою якого обрано Михайла Кобцева з фракції "Блок Петра Порошенка".

"Також відповідно до статті 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про створення у ВР міжфракційного депутатського об'єднання "Відродження Херсонщини", головою обрано нардепа Андрія Гордеєва", - повідомила вице-спікер.

"Також відповідно о статті 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про створення у парламенті міжфракційного депутатського об'єднання "За Київ", співголовам обрано депутатів Новак Наталію і Луценка Ігоря", - повідомила Сироїд.

Нагадаємо, 16 січня 2015 р. голова Верховної Ради Володимир Гройсман вже оголосив про створення у Раді міжфракційного об'єднання "За Київ".