"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв

Новини Політика 14.10.2016 - 22:00
Фото: Марш слави героїв у Києві
Фото: Марш слави героїв у Києві

Сьогодні, 14 жовтня, у Києві відбувся "Марш слави героїв", який щороку проводить Всеукраїнське об'єднання "Свобода". В урочистому віче та ході, присвячених 74-ї річниці створення Української повстанської армії та Дню українського козацтва, взяли участь понад 20 тисяч людей.

За словами лідера "Свободи" Олега Тягнибока, цим маршем політична сила запускає сотні маршів в інших містах Україні.

"Нині відзначаємо не тільки пресвяту Покрову, а й День козацтва, УПА, День захисника України. Важливо, що ми зберегли історичну тяглість поколінь, бо нинішні бійці беруть приклад з упівців та всіх борців за Україну. Суть нашого свята – тяглість поколінь, українські національні цінності. І "Свобода" уже 25 років сповідує ці цінності. Ми щасливі, що наша ідея возвеличення УПА позитивно сприймається по всій Україні. Тепер наше завдання – зробити цінності борців за волю України цінностями держави. Коли цінності УПА буде втілено в життя – буде і розвинена економіка, і соціальна справедливість, будуть щасливі люди на своїй землі", - заявив Тягнибок. 

"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв

Він зазначив, що саме "Свобода" 25 років тому розпочала традицію урочистих маршів на річницю створення Української повстанської армії, та 12 років тому провела першу ходу у Києві.

"Була горстка людей. Багато цькували, не розуміли, про що йдеться. А сьогодні це фактично є ідеологія, яка позитивно сприймається українським суспільством... Сьогодні я не тільки зі своїми дітьми прийшов сюди. Я є гордий, що вперше прийшов сюди зі своєю маленькою онукою, якій тільки п’ять місяців. Але вона разом зі мною буде маршувати вулицями Києва", - заявив Тягнибок.

"Свобода" відсвяткувала 25-річний ювілей 20-тисячним Маршем героїв

Нагадаємо, минулого року у святковому мітингу з нагоди річниці створення УПА у Марші Героїв взяли участь понад 10 тисяч українців. Разом із "Свободою" вулицями Києва крокували інші патріотичні організації.