Світоліна завоювала перший титул у сезоні

Світоліна завоювала перший титул у сезоні Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/ElinaSvitolina)

Українська тенісистка виграла турнір WTA в Брісбені

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала чемпіонкою турніру WTA в австралійському Брісбені. Про це повідомляється у Twitter змагань.

У фіналі українка переграла білоруську тенісистку Олександру Сасновіч з рахунком 6:2; 6:1.

Поєдинок тривав 1 годину і 10 хвилин, за цей час Еліна подала 8 ейсів, зробила 2 подвійні помилки, а також виграла 63 відсотки перших подач. Сасновіч жодного разу не подала на виліт, допустилася трьох подвійних помилок.

Раніше тенісистки між собою не грали. Світоліна отримає більше 190 тисяч доларів призових і 470 очок в рейтинг WTA за перемогу в турнірі. Новий тиждень українка почне на четвертій сходинці рейтингу.

Таким чином, українка на першому ж своєму турнірі в сезоні здобуває трофей. Минулого року Світоліна виграла 5 турнірів WTA. Всього для Еліни це 10 титул в кар'єрі і перший в серії Прем'єр.

Нагадаємо, у фінал турніру Світоліна пройшла, обігравши четверту ракетку світу чешку Кароліну Плішкова з рахунком 7:5; 7:5.