Світоліна впевнено вийшла у півфінал турніру в Дубаї

Світоліна впевнено вийшла у півфінал турніру в Дубаї Фото: Еліна Світоліна (wtatennis.com)

Перша ракетка України здобула перемогу над 48 ракеткою світу

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла 48 ракетку світу Наомі Осаку з Японії в чвертьфіналі турніру в Дубаї - 6:2, 6:4. Про це повідомляється в Twitter Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Тенісистки провели на корті 1 годину 22 хвилини. За цей час Світоліна виконала три ейси, тричі помилилася при подачі і реалізувала п'ять брейк-пойнтів, а Осака тричі подала навиліт, допустила шість подвійних помилок і зробила два брейка.

Раніше Світоліна і Осака зустрічалися на корті тричі, рахунок особистих зустрічей рівний: 2-2.

У півфіналі Еліна Світоліна зіграє з переможницею матчу Кароліна Плішкова - Анжелік Кербер.

Нагадаємо, Світоліна не без зусиль пробилась до чвертьфіналу турніру в Дубаї.