Світоліна знову стала четвертою ракеткою світу

Світоліна знову стала четвертою ракеткою світу Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/BrisbaneTennis)

Завдяки титулу в Брісбені українка піднялася на дві позиції в рейтингу WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна піднялася з шостого на четверту сходинку в оновленому від 8 січня рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Про це повідомляється на сайті організації.

Таким чином, українка отримає четвертий номер посіву на Відкритому чемпіонаті Австралії - першому великому шоломі сезону-2018, що дозволить їй отримати легшу сітку.

Першим номером рейтингу продовжує залишатися румунка Сімона Халеп. На друге місце вийшла датчанка Каролін Возняцкі, відтіснила на третю сходинку іспанку Гарбінє Мугуруса.

94 (93). Катерина Бондаренко (Україна) - 710

У чемпіонських перегонах WTA Світоліна ділить першу сходинку зі швейцаркою Беліндой Бенчіч. У топ-10 також потрапили Олександра Сасновіч (Білорусь), Чжан Шуай (Китай), Юлія Гергес (Німеччина), Сімона Халеп (Румунія), Айла Томлянович (Австралія), Аріна Соболенко (Білорусь), Сє Шувей (Тайвань), Міхаела Бузернеску (Румунія).

Нагадаємо, Світоліна стала чемпіонкою турніру WTA в австралійському Брісбені. Українка в фіналі розгромила представницю Білорусі Олександру Сосновіч з рахунком 6:2, 6:1.

Таким чином, Еліна здобула перший трофей на першому ж своєму турнірі в сезоні. Минулого року Світоліна виграла 5 турнірів WTA. Всього для Еліни це 10 титул в кар'єрі і перший в серії Прем'єр.