Світоліна завоювала свій другий титул WTA в сезоні

Світоліна завоювала свій другий титул WTA в сезоні Фото: Еліна Світоліна (twitter.com/WTA_Strasbourg)

І перший після відновлення сезону

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею турніру міжнародної серії WTA у Страсбурзі. У фінальному матчі українка переграла Олену Рыбакину з Казахстану.

Про це повідомляється на сайті змагань.

Перший сет українка виграла 6:4, у другому поступилася - 1:6, а третій взяла з рахунком 6:2. Зустріч тривала 1 годину 53 хвилини. Для тенісисток це був перший очний поєдинок.

Турнір у Страсбурзі другий рік поспіль виграють українки: торік чемпіонкою французьких змагань стала Даяна Ястремська.

Світоліна здобула свій 15 титул WTA в кар'єрі і 8 - в категорії International.

Для Еліни Світоліної це був другий фінал в цьому році: в кінці лютого Світоліна перемогла на турнірі WTA International в Монтерреї.

Вже завтра Світоліна стартує в основній сітці Ролан Гаррос, де також зіграють ще чотири представниці України: Даяна Ястремська, Катерина Козлова і Катаріна Завацька.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу було призупинено проведення всіх тенісних турнірів до початку серпня.