Світлична лідирує у рейтингу голів ОДА за підсумками 2017 року, - КВУ

Світлична лідирує у рейтингу голів ОДА за підсумками 2017 року, - КВУ
Фото: Юлія Світлична (прес-служба Харківської ОДА)

Крім того, згідно з рейтингом, поліпшили свої позиції Тернопільська і Вінницька області

Рейтинг діяльності голів ОДА за 2017 очолила керівник Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична. Про це йдеться в звіті Комітету виборців України (КВУ).

Як повідомив гендиректор КВУ Олексій Кошель, Харківська область зберігає лідируючі позиції з часу проведення першого дослідження за підсумками 2016 року.

"Очолила рейтинг голова Харківської області Юлія Світлична. На думку експертів, її приклад демонструє, що робота голови ОДА – це не стільки політика, скільки конкретні досягнення в соціальній та економічній сферах, у сфері безпеки. Мова йде не про абстрактні показники – люди повинні відчути на собі. Відкриття нових станцій метро у Харкові, будівництво доріг і мостів, підвищення зарплат на підприємствах області і т. д. – ці показники чітко пояснюють лідерство Світличної", – зазначив Кошель.

Також у першій групі, повідомив гендиректор КВУ, голови Тернопільської (Степан Барна), Вінницької (Валерій Коровій), Донецької (Павло Жебрівський), Львівської (Олег Синютка), Київської (Олександр Горган), Дніпропетровської (Валентин Резніченко) та Миколаївської (Олексій Савченко) обласних державних адміністрацій.

"Тернопільська і Вінницька області поліпшили свої позиції, дещо погіршили – Кіровоградська та Закарпатська", – зазначив Кошель.

За даними КВУ, середні результати продемонстрували Запорізька, Закарпатська, Житомирська, Сумська, Кіровоградська, Чернігівська, Луганська та Івано-Франківська області. Найнижчі результати показали Одеська, Херсонська, Полтавська, Хмельницька, Рівненська, Черкаська, Чернівецька та Волинська області.

"За словами експертів, протягом 2017 році у Волинській області накопичилася значна кількість проблемних питань, які не вдалося повністю вирішити. Зокрема, вони стосуються ремонту і будівництва доріг, незаконного видобутку бурштину, вирубки лісів, земельних скандалів", - додають у КВУ.

У КВУ зазначили, що оцінка діяльності голів ОДА складається з двох компонентів: показників соціально-економічного розвитку регіону та результатів опитування експертів. Згідно з результатами аналізу діяльності ОДА, було сформовано три групи: з високим, середнім і низьким результатами.

Світлична лідирує у рейтингу голів ОДА за підсумками 2017 року, - КВУСвітлична лідирує у рейтингу голів ОДА за підсумками 2017 року, - КВУСвітлична лідирує у рейтингу голів ОДА за підсумками 2017 року, - КВУ
Відзначимо, перший рейтинг голів ОДА був складений за підсумками 2016 року. Його очолила голова Харківської ОДА Юлія Світлична, на останньому місці була Херсонська область. У 2018 році КВУ продовжить досліджувати роботу керівників обласних держадміністрацій.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся