Чи судилося DeltaKey зайняти місце WebMoney?

П'ятниця 08 серпня 2014 14:45
Сьогодні, в епоху тотальної зайнятості та динамічного розвитку Інтернет технологій, все більш актуальними стають системи електронних розрахунків, користуватися якими можна в режимі онлайн без порожньої витрати часу в чергах.

Сьогодні, в епоху тотальної зайнятості та динамічного розвитку Інтернет технологій, все більш актуальними стають системи електронних розрахунків, користуватися якими можна в режимі онлайн без порожньої витрати часу в чергах. На даний момент одним з ключових гравців ринку онлайн фінансових послуг виступає система WebMoney, яка лідирує за кількістю зареєстрованих учасників. Однак є й інші системи електронних розрахунків, популярність яких динамічно зростає. Яскравим прикладом тих, хто «наступає на п'яти» WebMoney є система електронних платежів DeltaKey.

На поточному етапі свого еволюційного розвитку система Delta Key, яка успішно обслуговує фізичних та юридичних осіб під вже десять років, може дати фору будь-якому новачкові. Більш того, експерти віртуального фінансового ринку прогнозують лідерські позиції DeltaKey вже через кілька років. Ця платіжна система вже зараз вигідно відрізняється від навіть найбільших конкурентів по цілому набору критеріїв. Наприклад, введення коштів в DeltaKey можна здійснювати безкоштовно, тоді як більшість інших систем електронних розрахунків стягують за це комісію. Для того щоб кошти виявилися на віртуальному гаманці з нульовою комісією, користувачеві системи достатньо скористатися послугою «введення коштів з рахунку в банку». Для тих, хто не поспішає відкривати банківський рахунок або заводити карту, свої послуги пропонують численні посередники, за допомогою яких можна завести на гаманець будь-яку суму грошових коштів з мінімальною комісією.

Незаперечною конкурентною перевагою DeltaKey є ще і демократична політика щодо виведення коштів з системи. Більшість провідних систем електронних платежів стягують комісію за виведення віртуальних грошових знаків у готівку на рівні близько 3-5%. У той же самий час, користувачі DeltaKey мають можливість виводити свої кошти на розрахункові рахунки, банківські карти або в готівку через термінали самообслуговування з комісією 0,75%. Вигода від таких операцій очевидна. Втрачаючи менше відсотка, учасники DeltaKey обналичивают віртуальну валюту з мінімальними витратами часу. Найзручніше здійснювати вивід коштів через фірмові банкомати DeltaKey. Випускаючи спеціальні карти Enroll, сервіс дозволяє зареєстрованим користувачам легко і швидко ідентифікувати себе в фірмових пристроях самообслуговування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся