ua en ru

За добу рятувальники виявили понад 3 тис. біженців в Середземному морі

За добу рятувальники виявили понад 3 тис. біженців в Середземному морі Фото: біженці в Середземному морі

З початку 2017 року Італію прибули 16 206 біженців

У Середземному морі поблизу лівійського узбережжя в ході 25 різних рятувальних операцій протягом однієї доби було виявлено 3315 біженців. Про це повідомляє DW.

Відзначають, що рятувальниками німецько-італійсько-французької недержавної організації SOS Mediterranee протягом однієї ночі з дев'яти плавзасобів врятували 946 біженців, серед них 200 дітей, які перебували без супроводу і ризикували своїми життями.

Агентство Ansa відзначає, що збільшення кількості людей, що намагаються перетнути морський простір в надії досягти європейських берегів, може бути пов'язаним із поліпшенням погодних умов.

Територія Лівії є важливим пунктом для міграційних потоків з Африки в бік Європи і місцем діяльності угруповань нелегальних перевізників людей.

"За даними італійської берегової охорони, з початку 2017 року Італію прибули вже 16 206 біженців, при цьому щонайменше 542 людини загинули. За аналогічний період минулого року берегів Італії досягли морським шляхом 11 911 нелегальних мігрантів", - відзначає видання.

Нагадаємо, у результаті авіаудару в Ємені загинули десятки біженців, що пливли у човні.